Головна » Архів матеріалів

 Національно-патріотичне виховання юного покоління

     Патріотизм – це любов до своєї Батьківщини, відданість своєму народові, готовність для них на подвиги. Це, образно кажучи, сплав почуттів і думки, осягнення святині – Батьківщини – не тільки розумом, а й передусім серцем… Патріотизм починається з любові до людини… Патріотизм починається з колиски                ( В. Сухомлинський)

     Патріотичне почуття за своєю природою є інтегральним , оскільки об’єднує в одне ціле усі сторони розвитку особистості: моральну . трудову, розумову, естетичну, фізичну. Воно формується поступово під впливом навколишнього середовища та інших виховних чинників. Бути патріотом – це означає любити материнську мову, свою рідну домівку, рідних і близьких , усіх людей, шанувати їхню працю, любити природу рідного краю, звичаї, традиції народу, прагнути не лише зберігати духовну скарбницю народу, але й примножувати її.

     Ще з дошкільного віку у дитині повинна закладатися готовність ... Читати далі »

Переглядів: 437 | Додав: admin | Дата: 10.03.2015 | Коментарі (0)

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Морська, 13, м. Херсон, 73000, тел/факс (0552) 22-52-33

e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua,

www.uon.ks.ua  

Код ЄДРПОУ 38594843

     Зважаючи на вплив соціально-політичної ситуації в Україні на емоційний стан дітей, бажання підлітків зрозуміти сьогоднішні події, висловити свої тривоги та точку зору, є необхідність у психологічній допомозі підростаючому поколінню. Також у дітей, батьків та педагогів можуть виникнути питання щодо інших соціально-важливих проблем. Підтримка кваліфікованих психологів, юристів та соціальних працівників у складних ситуаціях є надзвичайно важливою.     Відповідно до резолюції першого заступника голови обласної державної адміністрації  від 11 лютого 2015 року № 901/0/7-15/59 доводимо до вашого відома наступну інформацію.

      З метою надання професійних консультацій на базі М ... Читати далі »

Переглядів: 315 | Додав: admin | Дата: 06.03.2015 | Коментарі (0)

Весна іде, красу несе!

Тепло і світло розлилося,
Весна чарівна в світ летить.
Все на землі цвісти взялося,
Яка це неповторна мить!

Весна! Усе зазеленіло
Під вічним небом голубим.
І в людських душах завесніло,
Все стало чистим і ясним. 

      3-4  березня у Херсонському яслах-садку № 79 пройшли свята присвячені Міжнародному жіночому дню – 8 Березня. Діти вітали своїх любих матусь, турботливих бабусь, сестричок веселими піснями, жартівливими таночками. Вихованці красномовно декламували вірші, які поетично дякували своїм матерям, бабусям за любов, підтримку та дбайливість. весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Проводились ігри з дітьми, з батьками: мамами, татами, бабусями. А ще дарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками від щирого серця.

 

Вихователь-методист        Ганна Пашнюк 

Переглядів: 294 | Додав: admin | Дата: 06.03.2015 | Коментарі (0)

Граючись, навчаємось!

     Народна мудрість говорить: ”Посієш звичку – пожнеш характер”.                Тому формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей та предметів повинно починатися з раннього віку. Для цього проводяться „Тижні безпеки” для малечі. З  метою формування практичних навичок під час надзвичайних ситуацій не лише у дітей, а і у дорослих, для підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності населення, 24 лютого  завідувачем Драмін Т.М. та  вихователем-методистом Пашнюк Г.В. було проведено вікторину для вихователів «Правила безпеки життєдіяльності». Вона пройшля під гаслом «Знання правил безпеки – запорука безпеки власного життя та життя інших людей». Конкурсна програма складалася з привітання, розминки та 4 завдань: «Я – учасник дорожнього руху», конкурс капітанів, фольклорна сторінка та обовязкова практична частина – надання першої медичної допомоги, одягання за ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 686 | Додав: admin | Дата: 25.02.2015 | Коментарі (0)

      Зима - чудова пора! Які свята вона нам подарувала!                                    День святого Миколая, Новий Рік, Різдво, Водохреща.                                        Скільки радощів принесла зимонька дітям. Але час їй відступати і весні чергу віддавати. У народі кажуть, що в цей день, 15 лютого, зима з весною зустрічаються і сперечаються.

     16 лютого 2015 року у Херсонському яслах-садку № 79 пройшла музична розвага «Стрітення» за участі дітей старшої, підготовчої групи та вихователів.  На свято завітала Зимонька-чарівниця та Красуня весна, які сперечалися, кому з них час володорювати на землі. Діти розповідали вірші та співали пісні про них, танцювали, грали в ігри, відгадували загадки, навіть мірялися силою Весна із Зимою. Та все ж таки наші діти допомогли помиритися їм за допомогою веселих мирилок.

... Читати далі »

Переглядів: 244 | Додав: admin | Дата: 18.02.2015 | Коментарі (0)

      Зима - чудова пора! Які свята вона нам подарувала!                                    День святого Миколая, Новий Рік, Різдво, Водохреща.                                        Скільки радощів принесла зимонька дітям. Але час їй відступати і весні чергу віддавати. У народі кажуть, що в цей день, 15 лютого, зима з весною зустрічаються і сперечаються.

     16 лютого 2015 року у Херсонському яслах-садку № 79 пройшла музична розвага «Стрітення» за участі дітей старшої, підготовчої групи та вихователів.  На свято завітала Зимонька-чарівниця та Красуня весна, які сперечалися, кому з них час володорювати на землі. Діти розповідали вірші та співали пісні про них, танцювали, грали в ігри, відгадували загадки, навіть мірялися силою Весна із Зимою. Та все ж таки наші діти допомогли помиритися їм за допомогою веселих мирилок.

... Читати далі »

Переглядів: 262 | Додав: admin | Дата: 18.02.2015 | Коментарі (0)

     У дошкільному дитинстві закладаються основи здоров'я, виховуються основні риси особистості людини. Сім'я, дошкільний заклад мають створити сприятливі умови для оптимального фізичного розвитку дитини, отримання знань про людський організм, опанування санітарно-гігієнічних навичок. Дитина повинна поступово вчитися бути творцем досконалості свого тіла, здоров'я.  Міцне здоров'я є запорукою розвитку дитини в інших особистісних аспектах.

     22 січня пройшов колективний перегляд заняття у ІІ молодшій групі, вихователь Романович  Юлія Анатоліївна, з теми «Зимові пригоди» з елементами математики, сенсорного виховання. Мета заняття виконана та відповідала програмовим вимогам, дотримано структуру заняття з фізичного виховання. Вихователь вміло використовує ефективні прийоми підтримки емоційного клімату та зацікавленості дітей: Баба Яга,  художнє слово, музичне оформлення, подарунки від Баби Яги, атрибути до музично-ритмічних, рухливих, логіко-математичних ігор тощо. Така форма проведення заняття з фізичного виховання  сприяє бадьорому настрою дітей, формуванню позитивного ставлення до занять фізкультурою,  розвиває відчуття ритму, вихов ... Читати далі »

Переглядів: 379 | Додав: admin | Дата: 23.01.2015 | Коментарі (0)

     14 січня  українці відзначають Новий рік за старим стилем. У народі це свято ще називають днем Василя. Найважливішою традицією Старого Нового року є посівання. Сіяти прийнято 14 січня із самого ранку, поки ще всі господарі вдома.  Звичай посівати був вже давно - ще за  старих часів. Люди казали: чим більше прийде сівачів, тим щедрішим буде урожай. Найважливішою рисою посівальника є те, що це має бути хлопець. Дівчата не сіють За народним віруванням, дівчата щастя не приносять - тільки хлопці, а тому посівати дівчатам не годиться.  

    Давньою традицією Херсонського ясел-садка № 79 є щороку 14 січня ходити посівати. Підготувавши театралізоване дійство з співом колядок, щедрівок, таночком козенятка, вихователі разом з дітьми вирушили дарувати херсонцям свято.

Сію, вію, посіваю,

Щастя й долі вам бажаю.

У щасливій вашій хаті

Щоб ви всі були багаті,

Щоб лежали ... Читати далі »

Переглядів: 332 | Додав: admin | Дата: 19.01.2015 | Коментарі (0)

 

     12 грудня 2014 року у Херсонський ясла-садок № 79 завітала Херсонська академія неперервної освіти. Для колег міста та області були представлені:  

- заняття з пошуково-дослідницької діяльності у  старшій групі, тема «Повітря», вихователь Скриль В.В. Мета: розширити та поглибити знання дітей про властивості повітря; формувати елементи   наукового пізнання світу; за допомогою спостережень та дослідів розвивати вміння робити самостійні висновки, аналізувати; розвивати наочно-образне та асоціативне мислення, допитливість, спостережливість, пояснювальне  мовлення; уяву та фантазію; виховувати бажання пізнавати нове; бажання охороняти навколишнє середовище;

- театралізація заняття гуртка з вивчення англійської мови «Кругообіг води в природі», керівник гуртка Баржак Ю.В. Під час гурткової роботи діти вивчають не лише назви тварин, птахів, транспорт, овочі та фрукти, а й природні явища, зокрема кругообіг води в природі, вчаться складати власні висловлювання та розвивають акторські здібностй;

 - екскурсія по закладу та перегляд виставки дитячих робіт ясел-садка та школи № 31 «Зимонька-зима».

     На згадку про нашу зустріч ми подарували нашим гостям сувеніри у вигляді овечки, зроблені власними руками. 

Переглядів: 433 | Додав: admin | Дата: 12.12.2014 | Коментарі (0)

  «Пернаті друзі взимку»

     Приємно, коли у дворі чи на подвірї дитячого садка тебе зустрічає пташка… Вона довірливо летить до тебе у сподіванні на їжу чи допомогу.

     На майданчиках  нашого дошкільного закладу завжди багато птахів. Вихованці не лише спостерігають за ними, знають їхні назви, можуть описати зовнішній вигляд, стан, а й охоче піклуються про них. 

     У Херсонському яслах-садку № 79 Херсонської міської ради вже другий рік проходить акція «Допоможемо птахам взимку». Вона спрямована на реалізацію завдань пізнавального, художньо-естетичного, креативного, мовленнєвого розвитку юної особистості у сфері екологічного виховання. Вона має на меті не лише ознайомити малят з перелітними птахами й тими, що зимують, а й формування у дітей базових моральних якостей, життєвої компетентності, вміння використовувати набуті знання у повсякденному житті, спостерігати за життям у природі, робити самостійні висновки. Це послідовний процес, який відбувається під час різних видів дитячої діяльності: спостереження, читання художніх творів, інтервю у двірника, проведення дослідів, ігри, виготовлення годівничок.                         &n ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 511 | Додав: admin | Дата: 08.12.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 11 12 13 14 »